Kuru cilt , sivilce , çatlak , yağlı cilt ve bunun gibi benzerleriyle başa çıkmak herzaman zor bir hal almıştır. Çoğu zaman onları tedavi etmek için arayış içinde olmak saf temiz ev yapımı doğal ürünler adı altında bildiğimiz veya bilmediğimiz ürünleri kullanıyoruz. Aslında yapacağımız küçük dokunuşlar ve evdeki doğal malzemelerimiz ile çok daha etkili ve cebinizden tasarruf edeceğiniz ürünler yapabilirsiniz.

Bunun yanısıra işlem görmemiş ham bal, her türlü yüze uyum sağlayabilen antibakteriyel ve antienflamatuar özellikleriyle cildinizi temizlemek icin yeterince asidik bir yapıya sahiptir. Bal yapısıyla , yüzünüzdeki doğal yağları emmeden cildinizden kiri alır ve en güzel haber ise bunun için 1 çay kaşığı balın yetmesi.

Kuru cilt , sivilce , çatlak , yağlı cilt ve bunun gibi benzerleriyle başa çıkmak herzaman zor bir hal almıştır. Çoğu zaman onları tedavi etmek için arayış içinde olmak saf temiz ev yapımı doğal ürünler adı altında bildiğimiz veya bilmediğimiz ürünleri kullanıyoruz. Aslında yapacağımız küçük dokunuşlar ve evdeki doğal malzemelerimiz ile çok daha etkili ve[Devamı..]