Hakkımızda

Yalova Birlik Markasıyla Yalova Bölgesinin zengin bitki örtüsüne sahip Samanlı Dağlar’ından Kestane Balı ve polenlerimizi elde ederek damak zevkinize sunuyoruz. Ayrıca Yalova Birlik markası güvencesiyle Yayla Balı, Çam Balı, Süzme Çiçek Balı, ayçiçek Balı vb. gibi ürünleride sizlere sunmaktayız.

3

Ödül

700

Üye

17

Ton Yıllık Üretim

20

Farklı Arı Ürünü

Ballarımızı Nasıl Üretiyoruz?

Yalova Birlik markalı ballar, birlik tarafından kontrolleri yapılarak alınmaktadır. Ülkemizde tanınmış laboratuvarlarda tahlil edilerek, alımları gerçekleştirilen ballar, bu markayla sizlere sunulmaktadır. Ayrıca Tarım İl Müdürlüğünün rutin denetlemelerinde de kontrol edilmektedir. Bu şekilde içeriğinde hiçbir katkı maddesi bulunmadığı, doğal olduğu gözlenmiştir.

Yönetim 

2003 Yılında kurulumu gerçekleşen sivil toplum kuruluşumuz günümüzde bir çok yeniliklere imza atarak üreticilerimizin daha verimli üretim yapmasına, tüketicilerimizin daha sağlıklı ürünlere kavuşması için çalışmalarına devam etmektedir.

Ballarımız Türk Gıda kodeksine uygun olarak TARIM ve KÖY İŞLERİ BAKANLIŞININ 15,08,2005 TARİH veG77009G00293 SAYILI İZNİ doğrultusunda yine türk gıda kodeksine uygun işletmelerde ambalajlanmaktadır.

Bizimle iletişime geçin